Psí výlet se cvičením na Větruši a v blízkém okolí se Psí školou KALA

Místo konání: Větruše , Ústí nad Labem
Kontakt: kala.lv@seznam.cz
Termín: 16.8.2015

Čas: 14:00

Naše psí škola pořádá v neděli odpoledne 16.8.2015 na Větruši v Ústí nad Labem a v blízkém okolí výlet s pejsky a s trochou cvičení pro pejsky i páníčky :) Můžeme si povídat i o Vašich problémech s pejsky a najít vhodné řešení. Výlet se určitě nehodí pro pejsky, kteří mají velké problémy v rušivém prostředí, např. jsou agresivní, neumí se ovládat v přítomnosti jiných pejsků nebo lidí.
Cílem tohoto výletu je hlavně zábava pro Vás i Vašeho pejska a zajímavá procházka se super lidmi! V rámci procházky budou pro psy i páníčky na vybraných místech připraveny hry a cvičení.

Program:
Sraz bude ve 14:00hod. v neděli 16.8.2015 na parkovišti na Větruši. Na Větruši se dostanete buď autem, pěšky nebo můžete jet i lanovou dráhou z OC Foru, která jezdí celý den až do večera. Zde platí pravidla jako v MHD.
Projdeme si blízké okolí Větruše, zahrajeme si různé hry se svými čtyřnohými přáteli, můžeme probrat vše možné i nemožné ohledně výchovy, výcviku nebo všeho,co by Vás zajímalo a můžeme se jít podívat i do zrcadlového sálu a do bludiště - tam ovšem bez pejsků. Na konci výletu si můžeme sednout na zahrádku u restaurace Větruše a dát si něco dobrého za odměnu. :)
Nebude to náročný pěší výlet, takže ho určitě zvládnete všichni se svými čtyřnohými kamarády :) .
Cena za organizovaný výlet a za program je 200,-Kč za 1 pejska a psovoda. Maximální počet cvičících pejsků je 8.
S sebou si vezměte určitě pejska s postrojem nebo obojkem a vodítkem, dále pamlsky, hračku a vodu pro pejska. Ti,kdo pojedou MHD nebo lanovou dráhou, budou muset mít košík na pejska.
Pokud se chcete zúčastnit nebo máte nějaké dotazy, napište do zprávy na facebooku nebo na mail kala.lv@seznam.cz:

  • jméno a příjmení
  • rasu, pohlaví a věk pejska
  • zda se budou účastnit i další pejsci či lidé
  • zda máte s pejskem venku nějaký problém

Platba v hotovosti na místě srazu.
Na výletě Vás bude provázet naše lektorka Lada

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST