PSÍ HERNA - aneb volnočasové aktivity pro psy

Místo konání: PSÍ ŠKOLA HOTEL KOIRA
Termín: 1.9.2015 - 20.10.2015

Čas: 19:15 - 20:15

Pokud řešíte, jak zabavit svého psa, aby se nenudil a tudíž nezlobil, tak toto je to pravé místo.
Hraní si se psem totiž neznamená pouze přetahování se o hračku. Můžete toho dělat mnohem více - jsou hry divoké i klidné, hry na ven i na doma, hry pro jednotlivce i celé rodiny.

Hraní se psem ovšem není o anarchii. I hry mají svá pravidla a jsou vítaným doplňkem jak rozvíjet váš vztah, mezidruhové komunikační dovednosti, sebekontrolu, reakci na oslovení nebo na přivolávací povel, pozornost a soustředění, pohybové dovednosti, zvyšovat sebevědomí a v neposlední řadě jak nenápadně zvykat vašeho psa na nepříjemné podněty (zúžené prostory, hluk, nestabilní plochy, různé povrchy...).

Kromě toho se budete výborně bavit a poznáte, jak hry dokáží stmelit celé rodiny. Ve psích hernách vítáme s jedním psem i více rodinných příslušníků - děti a seniory nevyjímaje :-D

V herně se budou výborně bavit naprostí začátečníci i pokročilí.

Každá herna bude mít své téma, každá bude jiná. Do přihlášky prosím nezapomeňte uvést, které herny se chcete zúčastnit. Herna začíná v 19:15 a končí v cca 20:30. Maximální počet účastníků je 6 psů s rodinami.

Určitě si s sebou vezměte velké množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky (lepivé i nelepivé) - nakrmíte svého psa! Určitě jej prosím nekrmte před hernou!

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST