Seminář Kreativní psí instruktor - Inge Van Harte

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: simonadsara@seznam.cz
Termín: 5.9.2015

Čas: 10:00

Kreativní psí instruktor ! Učení je zábava !
Pro každého kdo dává lekce ať už soukromé či skupinové, workshopy, pracuje v útulku atd. Velmi vhodné pro ty jež by se chtěli stát instruktorem i pro ty co své psi cvičí sami doma a rádi by si trénink zpestřili o nové věci :-)


5.9.2015 čas 10.- cca 16.-17.hodin s pauzou na oběd

V mnoha psích školách po celém světě jsou lekce pro psy téměř identické. K noze, sedni, lehni, zůstaň.... jinými slovy nuda. Jde to i jinak, zábavněji a s mnohem lepším výsledkem ! Ale zároveň i bezpečné jak z fyzické tak psychické stránky psa ale i majitele.
Seminář připravila holandská instruktorka a psí terapeutka Inge van Harte s asistencí české instruktorky v Holandsku Ivy Paštové.

Lidé i zvířata se učí mnohem snadněji pokud jsou lekce zajímavé a zábavné.
Společně se bavit a zároveň se učit novým věcem je cesta k úspěchu.

S trouškou kreativity a fantazie, dokážete vytvořit mnohem lepší lekce pro své kurzisty a jejich psy, kteří se k vám rádi budou vracet.

Slyšel váš pes už o špičce, hře s kostkou, trik večeře a mnoha dalších tipů a triků užívaných v psích školách v Holandsku?
Určitě si teď myslíte, tím se pes něco naučí? Určitě ano ! Sebedůvěra, kontakt s majitelem, spolupráce, kognitivní schopnosti.......
Přijde si obohatit své znalosti, přiučit se novým trikům a tipům.
Vaše lekce budou zajisté ještě žádanější !

Přednáší Inge Van Harte - překlad do češtiny  Iva Pastova

kapacita maximálně 20 osob prvních osm zájemců může vzít sebou psa, Pes musí být vyrovnaný, tedy bez agrese, strachu či nedůvěry.

cena 1650 Kč

přihlášky (jméno , tel.kontakt a informaci zda chcete vzít psa) posílejte na simonadsara@seznam.cz

Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 13.8. po tomto termínu již nebude moci přihlášku vzít, instruktorky potřebují čas na přípravu pro konkrétní počet účastníků!!!!

platbu pošlete na č.u. 1265811014/3030
bez platby nebude vaše přihláška přijata

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST