Seminář - Příprava na výkon

Místo konání: Praha 13 - Stodůlky
Kontakt: pavla.r@hafbezobav.cz
Odkaz: www.hafbezobav.cz
Termín: 15.08.2015 - 15.08.2015

Čas: 9:00 - 18:00

Na intenzivním semináři se v první části zaměříme na potenciálně rizikové body psích sportů. V průběhu si pak postupně zodpovíme, jak pečovat o pohybový aparát psa a předcházet tak případným zraněním. Budeme se zabývat otázkou přípravy psa na výkon (warm up a cool down), aktivním protahováním psa pro účely jednotlivých sportů, pasivním protahováním po výkonu. Zabrousíme do oblasti tvorby tréninkových plánů a zkřížených tréninků pro účely budování síly a výbušnosti. Budeme se zabývat otázkou důležitosti rovnoměrného nasvalení psího sportovce a “svalového korzetu těla”.

Seminář povede:
MVDr. VERONIKA GESIERICHOVÁ (http://dogfitness.cz/)
„Jmenuji se Veronika Gesierichová a nedávno jsem úspěšně dokončila studium veterinárního lékařství na VFU Brno. Jsem trénérkou lidsko-psích týmů v oblasti pozitivního upevňování a doporučenou terapeutkou Dornovy metody pro zvířata. Od počátku studia jsem byla fascinovaná pohybovým aparátem psů. Specializace v oboru ortopedie byla mým velkým snem. Ale jak už to tak bývá, pak přišel do mého života můj první pes a otočil jej naruby. Díky němu jsem se dostala do velkého světa psích sportů a svůj zájem o pohybový aparát jsem obrátila na formu prevence a péče nejen o psí sportovce.
Jsem hrdou paničkou pana vořecha Sida a australského ovčáka Noxe a ... abych nezapomněla ... věrnou služebnou borderky Juno. Se svými psy se věnuji především dogfrisbee a bavíme se navzájem učením triků.“

Cena: 
970,- Kč cvičící s 1 psem
450,- Kč necvičí bez psa

Kapacita: 8 cvičících, necvičících diváků max. 4 (z tohoto důvodu bude Vaše místo na semináři rezervováno teprve až bude celá platba připsána na náš účet)

Přihlašování a platby:
http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/prednasky
Uzávěrka po naplnění kapacity nebo 2. 8. 2015.
PLATBA NENÍ VRATNÁ, MOŽNÉ PŘEVÉST NA NÁHRADNÍKA.
Pes musí být řádně očkován (tj. mít potvrzení o vakcinaci v očkovacím průkaze ne starším než 1 rok a ne mladším než 1 měsíc). Pes musí být klinicky zdráv.

Co si nezapomenout doma?

  • deku nebo karimatku
  • spousty pamlsků
  • místo pro klidné odložení pejska (klec, boudičku, pelíšek)
  • židličku na sezení
  • dobrou náladu a chuť dozvědět se něco nového 


Cvičící prosíme, aby spolu s přihlášením přes systém zaslali e-mail (pavla.r@hafbezobav.cz) s následujícími informacemi:
Jméno psovoda, jméno psa, plemeno psa, věk psa, sporty/aktivity kterým se spolu věnujete.


Více na www.hafbezobav.cz/clanek-2015062901-Seminar-Priprava-na-vykon.html