VÝCVIKOVÝ KURZ V KRKONOŠÍCH

Místo konání: Horní Malá Úpa - Pomezní Boudy
Kontakt: 728 867 347 sediva-michaela@seznam.cz
Termín: 29.7.2015 - 2.8.2015

Termín: 29.7 - 02.8. 2015
Místo konání: Horní Malá Úpa - Pomezní Boudy
Ubytování: Soukromá chata
Cena: 2000 Kč


Program:
Výcviky 2 x denně, které jsou zaměřené na poslušnost a ovladatelnost psa.
Přednášky o chování psů a zároveň možnost pozorování komunikace mezi psy ve smečce.
Výlety po okolí a v případě příznivého počasí i na Sněžku.
Osobní konzultace a řešení případných problémů.

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem pracovat se svým psem a chtějí mu dopřát spokojenější život. Vůbec nezáleží na tom, zda jste s pejskem chodili na nějaký cvičák či jste s ním nikdy nepracovali. Žádnou roly, zde nehraje ani věk psa, čím rozmanitější skupina bude, tím lépe. Uvidíte neskutečné pokroky v chování vašich psích mazlíčků, soužití ve smečce je totiž pro psi velice důležitá věc, kde se učí svému přirozenému jazyku a zároveň mají možnost si pořádně pohrát s příslušníky svého druhu. Je důležité si uvědomit, že nás čeká hodně práce a to především sami na sobě, ale odměnou za to nám bude několik dnů strávených ve společnosti našich psích přátel, kteří nám do života přinášejí tolik radosti.

Ubytování je v soukromé chatě, která dříve sloužila jako „škola v přírodě“. Z tohoto důvodu mohou být psi v pokojích (žádné kotce!). Pokoje jsou po 4 a více postelích. K dispozici je jedna společná umývárna a WC. Stravování je z vlastních zásob, kuchyňka s nádobím, mražák a chladná komora.
Možno sebou vzít i rodinné příslušníky (cena za osobu bez psa je 1500 Kč). Při podání přihlášky je nutno uhradit zálohu ve výši 800 Kč (možno při výcviku nebo na účet: 216886015/0300 a do poznámek uveďte své jméno), zbytek kurzovného se bude platit na místě v den příjezdu. Přihlášky můžete podat na výcviku, nebo zasílat na e-mail: sediva-michaela@seznam.cz a to do 14. 07. 2015. Přihláška bude akceptována po obdržení zálohy. Po přijetí přihlášky obdržíte e-mail s podrobnými informacemi.
Maximální počet účastníků je limitován ubytovací kapacitou

www.orffis.cz

Přiložené soubory

Přihláška  (DOCX 38,3 kB)