Přednáška Jak komunikovat se zvířaty

Místo konání: Kolovraty
Kontakt: sarka@krasnacarodejka.cz
Termín: 3.7.2015

Čas: 18:00 - 20:00

3.7. 2015 18:00 - 20:00 hodin; Praha - Kolovraty, U Boudů

Večerní přednáška známé komunikátorky se zvířaty Wynter Worsthorne z Jižní Afriky o tématu komunikace člověka se zvířaty.

Protože praktický dvoudenní seminář Jak mluvit se zvířaty 4.-5.7. 2015 se velmi rychle naplnil a zbývá už jen pár posledních míst, rozhodly jsme se s Wynter pro večerní přednášku, kam se samozřejmě nevejde vše, co do víkendového semináře, ale dozvíte se zde praktické tipy jak zlepšit komunikaci s vaším zvířecím kamarádem.

Wynter bude hovořit o svých zkušenostech, které nasbírala během své aktivní práce se zvířaty. Rovněž o své spolupráci s nadací Star Lion Journeys, která se zabývá ochranou bílých lvů, kteří jsou genetickou unikátností přírody. Wynter bude povídat o komunikaci s těmito překrásnými bytostmi, které jsou velkou láskou jejího života, stejně jako o komunikaci s nejrůznějšími zvířaty a přírodními bytostmi.

Wynter pochází z Kapského města v Jižní Africe, kde rovněž žije. Napsala 2 knihy, vydala 2 CD všechny s tematikou Jak komunikovat se zvířaty. Aktivně se věnuje komunikaci se zvířaty již více jak 15 let. Spolupracuje s nejrůznějšími nadacemi na ochranu divokých zvířat a ochranu jejich v Africe.

Vstupné: 160,-Kč

Registrace na e-mail: sarka@krasnacarodejka.cz,
Informace na: 777 012 906

www.krasnacarodejka.cz