Hersenwerkový workshop

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: simonadsara@seznam.cz,777077509
Termín: 20.6.2015

Čas: 13:30 – 19:00

sobota

  • 20.6.13:30 -16:00
  • 20.6 16:30 - 19:00

Můžete si vybrat čas , který vám lépe vyhovuje. Doba trvání cca 2 a půl hodiny. Maximální počet účastníků 7. Účastník = jeden až dva psovodi a jeden pes. Pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa. Dva psovodi s jedním psem jsou vítáni!

Workshop vede certifikovaná lektorka hersenwerku Šimona Drábková
cena 790 Kč pro cvičící tým, 350 Kč pro diváka

Kde?
krytý výcvikový prostor v Jenštejně (Praha)
http://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/
parkování bez problémů přímo před budovou, venčení psů též :-)


Workshop Brainwork for dogs / Hersenwerk voor honden
Během 2,5 hodinového workshopu se jak psi tak jejich majitelé naučí jak spolu řešit psí hlavolamy.

  • Jaký hlavolam je pro právě vašeho psa vhodný a jaký ne
  • Jak sestavit „návod“ našemu psovi
  • Jaké jsou signály únavy, frustrace či iritace
  • Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud

V poslední části workshopu zapojí majitelé své šedé mozkové buňky a budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.
Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.
Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.
Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Přihlášky posílejte na email simonadsara@seznam.cz, přihláška musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa a případná omezení, která váš pes má a telefonický kontakt na vás. Po potvrzení přijetí přihlášky je nutné neprodleně poslat poplatek za seminář na účet 1265811014/3030, do zprávy prosím napište hlavolamy, den a čas na který se hlásíte a vaše jméno. Případně je možné mi platbu předat osobně v hotovosti, pokud mne potkáte. Poplatek se z důvodu absence nevrací, ale je možné poslat za sebe náhradníka, o čemž mne prosím informujte.
Pro jakékoliv dotazy pište na email, nebo volejte na 777077509 (Šimona Drábková)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST