1st Dog racing Cup U Pitbulla

Místo konání: ZKO Hloubětín
Kontakt: upitbulla@seznam.cz
Termín: 16.5.2015

Čas: 9:00 - 18:00

Obchod U Pitbulla pro Vás a Vaše psy pořádá svůj historicky první Dog racingový závod pro psy typu bull. Závod proběhne pod záštitou Českého dog racingového klubu, který poskytne i místo na konání akce – cvičiště ZKO Hloubětín v Praze. Tento původně americký sport určený pro teriéry je v Čechách teprve krátce a v Praze se tak nachází zatím jediné cvičiště pro tento sport. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet se svým psem zase něco nového.

Přihlašovat psy budete moci výhradně přes email a startovné se bude hradit předem.

Přihlášky si budete moci stáhnout na našich webových stránkách (www.upitbulla.cz).

Uzávěrka přihlášek 10.5.2015 včetně.

Kapacita soutěžících je omezena na 50 psů. Závod bude rozdělen do 5ti kategorií (1.Štěňata, 2.SBT, Bullteriéři – psy, 3.SBT, Bullteriéři – feny, 4.AST,APBT – psy, 5.AST,APBT – feny). Ostatní plemena typu bull jsou také vítána.

Závod je na klasické dog racingové pískové dráze v délce 100metrů. Díky délce trati si tak závod může vyzkoušet skutečně každý pes i štěně, které v jiných disciplínách ještě závodit nesmí.

Závodu se mohou účastnit i psi s kupírovanýma ušima, stejně jako psi bez průkazu původu. Každý pes poběží 3 soutěžní běhy.

V ceně startovného je i malé občerstvení a startovní taška s dárkem pro pejska. Vstupné do areálu pro diváky je zdarma. Možnost parkování v okolí areálu i v těsné blízkosti je dobrá,parkování je také zdarma.

V místě bude stánek s občerstvením a stánek s potřebami pro psy obchůdku U Pitbulla.

S sebou očkovací průkaz a náhubek. Instrukce budou ještě upřesněny a rozšířeny, cena za 1psa bude do 450,-kč. Připraven pro Vás bude i doprovodný program.
Veškeré dotazy prostřednictvím emailu: upitbulla@seznam.cz

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST