Hersenwerk - Kladno

Místo konání: Studeněves
Kontakt: hlavolamypropsy@gmail.com
Termín: 7.6.2015

Čas: 10:00

Workshop je zaměřený na to, aby se jak psi tak jejich majitelé naučili, jak společně řešit psí hlavolamy. Uvidíte, jaký hlavolam je vhodný právě pro vašeho psa a jaký mu naopak nevyhovuje. Dozvíte se, jak sestavit „návod“ vašemu psovi a jaké existují signály únavy, frustrace či iritace. Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud.

V poslední části workshopu se zapotí i samotní majitelé až budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.

Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.

Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.

Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

Přihláška musí obsahovat vaše jméno, plemeno a věk psa, datum a čas události a případná omezení (alergie, nesnášenlivost vůči jiným psům, atd.), která váš pes má a telefonický kontakt na vás. S přihláškou zaroveň zašlete zálohu na workshop ve výši 500,- Kč.

Doba trvání: 2,5 hodiny.

Maximální počet účastníků: 8 (Účastník = jeden psovod a jeden pes. (pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa).

S sebou: hodně nedrobivých a nelepivých pamlsků, postroj nebo nestahovací obojek, vodítko (ne flexi).
Workshop vede certifikovaná instruktorka z Prahy Helena Hejzlarová

Přihlášení na email: hlavolamypropsy@gmail.com

Zálohu posílejte na: 1962298113/0800 do 29.5. 2015, zbytek částky k doplacení na místě (prosíme o přesnou částku)

Cena: 850 ,- Kč / tým (1 psovod a 1 pes)
pro doprovod 350,- Kč

V případě jakýchkoli nejasností a dotazů, pište či volejte na tel.č. 606 509 488

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST

Místo konání: Dog academy - hala pro psy, Studeněves 13, Okr. Kladno