HAF CUP 2014

Místo konání: Zahradní osvěžovna Vlaška, Dobříš
Kontakt: www.dog-point.cz/akce
Termín: 7.6.2014

Čas: 9:15

Vzhledem k velkému úspěchu minulého ročníku jsme se s Pesoklubem rozhodli z Haf cupu udělat každoroční závod :)

O termínu vás informujeme s velkým předstihem, abyste měli možnost si zařídit volno a zúčastnit se. Postupně sem budeme přidávat důležité dokumenty (program atd.).

Už nyní se ale můžete těšit na zcela jinou (kratší - vážně :D) trasu, nové úkoly, staronové úkoly i naprosté novinky, které minulý rok nebyly. Účastníci minulého ročníku tedy nebudou nijak zvýhodněni oproti "nováčkům" tím, že by věděli do čeho jdou :) Úkoly se opět dozvíte až přímo na stanovištích.

Jednou z novinek, kterou vám prozradíme už teď, je uspořádání programu, během nutného čekání na posledního závodníka. Přesný program upřesníme zde až se závazně domluvíme s přednášejícími a účinkujícími. Během čekání proběhne také několik soutěží (tým pes + pán), které budou ihned vyhodnocené.

PŘIHLÁŠENÍ:
Pro přihlášení je nutné vyplnit Přihlášku "HAF CUP 2014". Kompletně vyplněnou přihlášku pošlete prosím na LuckaN89@seznam.cz.
 

STARTOVNÉ:
Cílem tohoto zábavného závodu je pomoc útulkovým pejskům (v péči Dogpoint o.p.s a ze záchytných kotců Dobříš).
Startovné je 50,-Kč + něco pro útulkáče (antiparazitární obojky, spreje, spoty, kartáče, obojky, vodítka, oblečky, pelíšky, konzervy, granule, piškoty, pamlsky atd. - o tom, co budeme pro útulkáče nejvíce potřebovat, vás včas budeme infomovat v této události)

KDY:
Akce se koná dne 7.6.2014. Prezence začíná v 9:15 a samotný start závodu je v 10:00. Dostavte se prosím včas, opozdilci nemusí být na trasu vpuštěni.

KDE:
Start a cíl je v zahradní osvěžovně Vlaška , Dobříš. K dispozici bude více prostoru, než v loňském roce (velká přilehlá louka) - bude zde i více prostoru pro psy. V osvěžovně je možnost občerstvení, natočení si pitné vody a WC.

CENY PRO VÍTĚZE:
1. Místo - Zlatý pohár + další hodnotné ceny
2. Místo - Stříbrný pohár + další hodnotné ceny
3. Místo - Bronzový pohár + další hodnotné ceny
4-?. Místo - hodnotné ceny

 

Více info bude doplněno průběžně.