Proběhnutí Stromovkou s přispením na psí hospic Dejte nám šanci

Místo konání: Praha - Stromovka
Termín: 19.4.2015

Čas: 15:00

Přátelé a kamarádi,

rád bych Vás pozval na charitativní běh, který se bude konat ve Stromovce 19.4. od 15 hodin.

O co jde? Poslední dobou hodně lidí běhá, což je moc dobře ;) Proto jsme si vloni s Jakubem Vančurou řekli, ze by bylo hezký si jít zaběhat do Stromovky jeden okruh (4.5 km), pozvat naše kamarády a každý, kdo by přišel, by dal 100 Kč a celou vybranou částku poslali na účet nějakého zvířecího nedotovaného spolku. Vloni jsme zvolili Záchranný chov odložených psů v Hněvicích u Štětí a podařilo se nám vybrat docela pěknou sumu. Tyto peníze jsme po doběhnutí předali dobrovolnicím z tohoto spolku, které za náma z Hněvic i s pejskama přijely.

Letos jsem zvolil neziskovou organizaci Dejte nám šanci. Dejte nám šanci je občanské sdružení zaměřené prioritně na pomoc starým a handicapovaným psům v České republice s cílem vybudovat "PSÍ HOSPIC", kde by mohla tato zvířata důstojně a s veškerou péčí dožít své dny. Tohle sdružení jsem zachytil nedávno v mediích (TV Nova), kde byl ukázán pejsek nalezený na Valentýna v lese, přivázaný kravským řetězem v totálně tristním stavu, s nádory a otevřenou ranou...Chopili se pejska, dostal jméno Valentýn a můžete se podívat, jak se mu po náročných operací dnes krásně daří:)

www.dejtenamsanci.cz

Budu moc rád, když i letos přijdete, sdílíte tuto akci tady na FB a tím pozvete své kamarády a nějakou hezkou částku jim pošleme. Podmínkou není běžet, vloni se k nám přidaly maminky s dětmi, pejskaři, od startu do cíle je to pěšky 1 kilometr :)

PROČ se zúčastnit tohoto charitativního běhu?

Doufám, že bude hezké počasí, pomůžeme a můžeme pak společně ve Stromovce posedět, dat pivko a pokecat..:)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST