Ťapkání okolo Obrázku po II.

Místo konání: Družec
Kontakt: petak.pokorna@seznam.cz
Termín: 25.7.2015

Čas: 9:30

KDY: 25. 07. 2015
KDE: Družec k Obrázku (chatová oblast) GPS: 50.0988636N, 14.0594403E
START: Startovat se bude ve dvou časech ( od 09:30 a 10:00 ), které každému závodníkovi budou včas sděleny. Je to z toho důvodu, aby závodník nečekal dlouho na svůj start, a aby mu v klidu byla vysvětlena pravidla a popsána trasa. Závodníci budou vpuštěni na trať po 2 minutách.
TRASY:

  • 1. trasa 5 km
  • 2. trasa 10 km

KATEGORIE:

  • 1. kategorie běžec 
  • 2. kategorie neběžec

Jedná se dogtrekkingové přátelské závody v rodinné atmosféře.
Časový limit pro trasu není stanoven, ale všichni musí dorazit do cíle nejpozději v 15 hod., kdy bude vyhlašování výsledků.
Akce se bude řídit dogtrekkingovými pravidly, tzn. hlavně: pes bude neustále spojen s psovodem pomocí šňůry nebo vodítka - porušení tohoto pravidla se bude trestat diskvalifikací. Počet psů na osobu není omezen. Na trase bude několik kontrolních bodů. Je povoleno, že na trase se mohou pohybovat dva různé týmy spolu.

Povinná výbava: nabitý mobil a dobrá nálada
Na startu a v cíli na vás bude čekat občerstvení, a to v podobě pitného režimu ( káva, čaj, limo) grilování (klobásky a buřtíky) no a samozřejmě nějaká ta zeleninka a ovoce Emotikona smile
Oceněny budou všechny týmy ( psovod + jeho pes nebo psi ), kteří budou na startovní listině. Všechny týmy budou oceněny medailemi a z každé trasy a kategorie se budou vyhlašovat první tři místa, které budou oceněny, jak medailemi, tak poháry a cenami.
Nečekejte s přihláškou dlouho, počet míst je omezen 

Startovné: tým 150Kč (člen nebo trénující na 238. ZKO Kladno Roz.)
ostatní 200Kč
Platbu zasílejte na účet 210307238/0300 var. symbol je Vaše telefonní číslo, které je uvedené na přihlášce a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.
Přihlášku včetně potvrzení o platbě startovného zasílejte na e- mail: petak.pokorna@seznam.cz a do předmětu e-mailu napište TREKK. Potvrzení o platbě je nedílnou součástí přihlášky, bez něj nebude přihláška akceptovaná.
Samozřejmě, pokud se ze závodu odhlásíte, startovné Vám bude vráceno.
Kontaktní osoby: Petra Pokorná
Mob: 606 339 551
E-mail: petak.pokorna@seznam.cz
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat 

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST