Přednáška o strachu u psů Mgr. Magdalena Bahník Šimečková

Místo konání: Jenštejn - Praha
Kontakt: simonadsara@seznam.cz
Termín: 23.5.2015

Čas: 9:00

...aneb jak pracovat s bojácným a úzkostným psem
Přednáší Mgr. Magdalena Bahník Šimečková

kdy?
sobota 23.5.2015 9:30 -17:00 s polední pauzou

kde? Jenštejn (Praha) 
přednáška je bez psů, psy, které nebudou nijak narušovat průběh přednášky můžete vzít sebou, parkování před budouvou (zdarma)

Náplň přednášky

Strach a bázlivost našeho pejska může velmi ovlivňovat náš společný život. Jestliže svět okolo náš psíček vnímá jako nebezpečný a ohrožující, představuje každá procházka s ním velké psychické vypětí i pro majitele. Během přednášky si povíme o tom, jak pejskovi ve vypjatých situacích pomáhat, jak stát při něm a být mu oporou. Představíme si velmi účinné techniky, jak pracovat se strachem, panickou reakcí, jak pejska uvolnit pomocí masáže, jak mu dopřát pocit bezpečí a klidu. Představíme si strukturované techniky, pomocí kterých se naučíme, jak účinně odstranit strachy z lidí, jiných psů, hluku a divných věcí. Pomocí nenásilné podpory vytvoříme společně prostor pro bezpečné učení a budeme psíkům pomáhat překonávat jejich úzkosti a dodáme jim společně sebevědomí a radost do života. Hovořit budeme také o tom, jak pracovat se svou vlastní strachovou reakcí, kterou můžeme přenášet na psa. Budeme se věnovat rozdílu mezi strachem z konkrétních věcí a celkovou úzkostí psa a věnujeme prostor i separační anxietě - respektive neschopností psa zůstat sám.
více najdete v tomto odkazu 

přihlášky
Přihlášku poslat na email simonadsara@seznam.cz, přihláška musí obsahovat vaše jméno, tel a emailový kontakt a informaci, že jde o květnovou přednášku Strach u psů

účastnický poplatek je 950 Kč
Přihlášky považujeme za potvrzené, až po zaplacení poplatku za přednášku!
Možné je platit hotově (pokud mne potkáte) nebo na účet číslo 1265811014/3030 Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno a datum přednášky. Platba je přenosná na jiného účastníka, při neúčasti a nesehnání náhradníka není vratná !!
po předchozí dohodě je možné poslat pouze zálohu 450 Kč a zbytek doplatit na místě

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST