Den s první pomocí pro psy

Místo konání: Fox Riders Ranch
Termín: 11.4.2015

Čas: 10:00


Den s první pomocí pro psy


11. duben v 10:00


Intenzivní denní seznámení s první pomocí pro psy a domácím ošetřováním a léčením některých neduhů.

Osvojíte si probírané techniky (masáž srdce, rozdýchání psa/štěněte, obvazová technika různých částí těla, ošetření rány aj.). Dozvíte se něco o anatomii psa a jak se které části těla správně nazývají, což Vám usnadní komunikaci s veterinárním lékařem. Zjistíte, co je dobré mít v lékárničce doma a co v cestovní lékárničce - kdy je dobré mít jí s sebou a proč.

Součástí workshopu bude i řešení napadení cizím agresivním psem nebo rvačky, ošetření pokousání člověka a jaká jsou zdravotní rizika kousné rány.

Lektorka: Eva Štemberová, profesionální "psověd" z oblasti výchovy, převýchovy a výcviku psů. Vystudovala (s vyznamenáním ;-) ) střední odbornou školu veterinární v Českých Budějovicích s bohatou školní a především "poškolní" praxí v ošetřování domácích zvířat.

KDE: Fox Riders Ranch, Luční Chvojno 47
KDY: 11. dubna 2015
OD: 10:00 DO: cca 18 hodin
ZA KOLIK: 700 Kč, při přihlášení do 15. 3. je cena 600 Kč
PRO KOHO: pro každého, kdo nechce jen bezmocně přihlížet nebo panikařit
KAPACITA: 8 - 15 lidí
PŘIHLÁŠKA: ZDE
(Přihláška je akceptována po odeslání celé částky na č.ú. 250453934/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše příjmení a heslo: první pomoc.)


V průběhu dne budou pauzy na venčení psů a protažení těl. Káva a čaj zdarma k dispozici. Oběd si můžeme objednat dovozem (pizza nebo mexická, to se domluvíme na místě).

Psi se budou v areálu pohybovat POUZE na vodítku! Mimo areál doporučuji stopovačku nebo flexi - máme zde plno zvěře a koně, ovce a kočky jsou také velké lákadlo.